Dzien dobry

ikona tarczy
Bezpieczne zakupy          
ikona znaku akceptacji
30 dni na prawo do odstąpienia     
ikona wskazówek od zegara
Wysyłka w 24h   
ikona przedstawiająca pieniądz
Darmowa dostawa      
ikona zegara
6 lat gwarancji

Jakie stosować kamery w nocy?

Pełny podgląd na otoczenie i możliwość rejestracji obrazu cały dzień oraz całą noc. Jak się okazuje wybór nie musi być taki trudny.

Jakie stosować kamery w nocy?

Oczekujesz, że Twoja kamera sprosta wszystkim wymaganiom i będzie niezawodna zarówno podczas słonecznego dnia, jak i w nocy, gdy widoczność jest znacznie ograniczona. Nie daj się zaskoczyć! Przygotuj się do nocnych obserwacji, dzięki specjalnemu typowi kamer dzień – noc. Do prowadzenia obserwacji w nocy, kamera typu dzień – noc jest niezbędna.


Współczesne kamery tego typu, dokonują automatycznego przejścia w tryb nocny - nie musisz robić tego ręcznie. Przejścia dokonują specjalne czujniki i mechanizmy, które umieszczane są wewnątrz kamery. Jeżeli monitorujesz teren, który w nocy nie jest zbyt dobrze oświetlony, kamerę powinieneś wyposażyć w reflektor podczerwieni. Kamera na podczerwień znacznie zwiększa skuteczność nocnych obserwacji, a co za tym idzie, skuteczność swojej pracy. Należy dodać, że wszystkie kamery Overmax są już wyposażone fabrycznie w reflektor fal podczerwonych, ponadto Overmax CAMROAD 6.1 dzięki funkcji WDR umożliwia nagrywanie szczegółów nawet w nocy.


Kamery na podczerwień wyróżniają się znacznie większą skutecznością działania niż źródła tradycyjne białego światła, ponieważ umożliwiają monitoring w nocy z pełnym zachowaniem dyskrecji obserwacji. Dobrej jakości kamera pozwoli nie tylko na wyraźne nagrywanie obrazu w nocy, ale również na bardzo dobrą jakość nagrania, zdalne sterowanie i pełną automatyzację działań.

Zapraszamy również do przeczytania innych wpisów z naszego BLOGA