Dzien dobry

ikona tarczy
Bezpieczne zakupy          
ikona znaku akceptacji
30 dni na prawo do odstąpienia     
ikona wskazówek od zegara
Wysyłka w 24h   
ikona przedstawiająca pieniądz
Darmowa dostawa      
ikona zegara
6 lat gwarancji
Strefa marek
img
img
img
img

Leżaczki, bujaczki i huśtawki

Leżaczki i bujaczki dla dzieci

Bujaczek leżaczek to idealny produkt dla dzieci, który pomaga w ich stymulacji, zapewniając prawidłowy rozwój. Bujaki dla dzieci mają możliwość regulacji prędkości ruchów. Ponadto, bujaczki pomagają w usypianiu. Bujak dziecięcy sprawdza się też jako huśtawki dla dzieci.

Bujaczki leżaczki dla niemowląt mają wygodne, regulowane siedzisko. Bujak dla niemowlaka zapewnia komfort dziecka, które może przybrać wygodną pozycję.

Fotelik bujaczek to świetny pomysł na prezent! Może spełniać funkcję huśtawki dla niemowlaka. Bujaczki dla niemowląt są przede wszystkim bezpieczne. Leżaczki dla niemowląt umożliwiają odpoczynek i zabawę. Leżaczki bujaczki mają dołączone pasy bezpieczeństwa, które zapobiegają upadkowi malucha. Leżaczki dla dzieci pozwalają na spędzenie czasu w bardzo przyjemny sposób, a co więcej leżaczki dziecięce to pomoc dla rodziców.

Leżak dla dziecka ułatwia opiekę, a huśtawka dla rocznego dziecka to sposób na zabawę. Huśtawka dla dzieci do domu to bezpieczny pomysł na zajęcie pociechy! Leżaczek bujaczek pełni funkcję huśtawki. Bujak dziecięcy może spełniać rolę leżaczka dla noworodka i leżaczka dla niemowlaka.

Bujaczek dla noworodka to duża pomoc dla rodziców. Leżak dla niemowlaka z funkcją huśtawki niemowlęcej powinien być w każdym domu! Bujaczek Lionelo to ceniony produkt w kategorii leżaczków i bujaczów dla dzieci. Leżaczek Lionelo może być traktowany również jako huśtawka pokojowa.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Huśtawki dla dzieci do domu – frajda nie tylko dla niemowlaka

Huśtawka dla niemowlaka to frajda, zabawa i odpoczynek! Pokojowa huśtawka niemowlęca jest łatwa w użyciu, funkcjonalna i składana, dzięki czemu można przenieść ją w dowolne miejsce. Huśtawka dla dzieci do postawienia w domu, to wygodne i bezpieczne miejsce pełne radosnej zabawy, dzięki pluszakom i innym zabawkom, które można zawiesić przed dzieckiem. Modele huśtawek prezentowane w TopSzop są idealnym podarunkiem dla rocznego dziecka oraz jego rodziców.