Dzien dobry

ikona tarczy
Bezpieczne zakupy          
ikona znaku akceptacji
30 dni na prawo do odstąpienia     
ikona wskazówek od zegara
Wysyłka w 24h   
ikona przedstawiająca pieniądz
Darmowa dostawa      
ikona zegara
6 lat gwarancji
Strefa marek
img
img
img
img

Monitoring

Kamery IP WiFi – bezprzewodowe kamery do monitoringu online

Bezprzewodowa, zewnętrzna kamera IP do monitoringu, obsługiwana przy pomocy WiFi to nowoczesne i funkcjonalne urządzenie, umożliwiające dokładną obserwację terenu wokół domu, zakładu, fabryki czy małej firmy. Kamera zewnętrzna IP posiada czujnik ruchu, który automatycznie ją uruchamia. Materiały zarejestrowane przez kamerę do monitoringu, można zapisywać na dysku komputera, serwerze FTP lub wysyłać bezpośrednio na e-mail. Bezprzewodowa, internetowa kamera WiFi, pozwala na monitoring online Twojego domu, firmy, zakładu. Wybierz kamerę dla siebie i przekonaj się, że tania kamera IP nie oznacza niskiej jakości. Kamery Overmax to design, nowoczesność i najnowsza technika.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

Kamery IP obrotowe – szybkoobrotowe do monitoringu

Zewnętrzne, obrotowe kamery IP to nowoczesne urządzenia, umożliwiające bezprzewodową, wygodną obsługę przy pomocy WiFi. Dzięki dokładnej obserwacji pomieszczenia, zawsze masz wszystko pod kontrolą. Po wykryciu ruchu, kamera automatycznie wykona zdjęcia. Podgląd zapisu z kamery jest możliwy na komputerze, tablecie czy też smartfonie. Szybkoobrotowa kamera sprawdzi się nie tylko na terenach prywatnych, zakładach produkcyjnych, ale również jest idealnym elementem wyposażenia, pasującym do każdego sklepu. Nowoczesny design wkomponuje się w pomieszczenie i sprawdzi w każdych warunkach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ NA BLOGU

Jakie stosować kamery w nocy?

Jakie stosować kamery w nocy?

Pełny podgląd na otoczenie i możliwość rejestracji obrazu cały dzień oraz całą noc. Jak się okazuje wybór nie musi być taki trudny [...]