Dzien dobry

ikona tarczy
Bezpieczne zakupy          
ikona znaku akceptacji
30 dni na prawo do odstąpienia     
ikona wskazówek od zegara
Wysyłka w 24h   
ikona przedstawiająca pieniądz
Darmowa dostawa      
ikona zegara
6 lat gwarancji
Strefa marek
img
img
img
img

Alkomaty

Alkomat OVERMAX

Alkomat OVERMAX est idealny do testów trzeźwości. Alkomat pozwoli Ci w łatwy sposób sprawdzić zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Takie urządzenie powinno się znaleźć u każdego kierowcy. Alkomat do samochodu jest bardzo przydatnym urządzeniem. Mamy także alkomaty osobiste, które są poręczne i proste w użyciu.

Oferujemy tanie alkomaty, dobrej jakości, np. alkomaty samochodowe, alkomaty z sensorem elektrochemicznym. Alkomaty wyróżnia nie tylko niska cena, ale także intuicyjna obsługa. Nasz sklep z alkomatami oferuje urządzenia na każdą kieszeń. Zarówno elektroniczne alkomaty, jak i alkomaty elektrochemiczne mają czytelny wyświetlacz, a także wskaźnik informujący o niskim poziomie baterii. Dzięki temu możesz ją wymienić, by mieć pewność, że w każdej chwili alkomat będzie działał niezawodnie.

Nasz sklep z alkomatami to ogromny asortyment. U nas znajdziesz: alkomat elektroniczny, alkomat elektrochemiczny, alkomat z czujnikiem elektrochemicznym, alkomat samochodowy, tester trzeźwości, cyfrowy alkomat. Sprzedajemy alkomaty Overmax, które wyróżniają się dobrą jakością wykonania i precyzyjnymi wynikami. Udowadniamy, że alkomaty mogą mieć przystępne ceny, a jednocześnie być trwałe i funkcjonalne. Zaufało nam już setki klientów, którzy dzięki zakupom w sklepie bez obaw siadają za kierownicą.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

 • Alkomat OVERMAX AD-01

  Alkomat OVERMAX AD-01

  Cena brutto: 139,00 zł Cena netto: 139,00 zł
 • Alkomat OVERMAX AD-02

  Alkomat OVERMAX AD-02

  Normalna cena: 129,00 zł

  Special Price Cena brutto: 79,00 zł Cena netto: 79,00 zł

 • ELEKTROCHEMICZNY ALKOMAT OVERMAX AD-04

  ELEKTROCHEMICZNY ALKOMAT OVERMAX AD-04

  Normalna cena: 399,00 zł

  Special Price Cena brutto: 249,00 zł Cena netto: 249,00 zł

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)