Dzien dobry

ikona tarczy
Bezpieczne zakupy          
ikona znaku akceptacji
30 dni na prawo do odstąpienia     
ikona wskazówek od zegara
Wysyłka w 24h   
ikona przedstawiająca pieniądz
Darmowa dostawa      
ikona zegara
6 lat gwarancji
Strefa marek
img
img
img
img

Opaski sportowe

Opaska fitness – smartwatch do biegania

Jesteś aktywny? Nie wyobrażasz sobie życia bez sportu? Przedstawiamy Twojego nowego przyjaciela! Opaska fitness to nie tylko gadżet, ale również Twój mini, osobisty trener. Dzięki niemu, możesz rejestrować swoje osiągnięcia i wykonane czynności. Smartwatch idealnie nadaje się do biegania. Zapisze przebyty przez Ciebie dystans, zapamięta każdy wykonany krok, a bieganie stanie się dzięki niemu jeszcze bardziej motywujące.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

Smartwatch do biegania to inteligentna opaska fitness, dzięki której w pełni wykorzystasz każdy swój trening i zyskasz pełna kontrolę nad jego skutecznością i przebiegiem. Dzięki przejrzystemu i czytelnemu menu bieganie sprawi Ci jeszcze więcej przyjemności! Waga, rozmiary, wykonanie, wszystko to powoduje, że opaska idealnie leży na ręce. Wybierz jeden z powyższych modeli: Smartband Overmax Touch Go lub Smartband Overmax Touch Go 2.1. Możesz je zabrać ze sobą w każde warunki, ponieważ smartwatch jest odporny na wodę i kurz.

ZOBACZ RÓWNIEŻ NA BLOGU

Smartwatch do 300-500 zł. Czy warto kupić?

Smartwatch do 300-500 zł. Czy warto kupić?

Smartwatch jest uznawany za gadżet stosunkowo drogi. Przyjęło się, że trzeba przeznaczyć na niego sporo pieniędzy, ale czy rzeczywiście jest to prawdą? [...]